Font Awesome fields (8.x-1.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Size
hy: Չափ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
