Font Awesome fields (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Size
pt: Tamanho

en: Default
pt: Padrão

en: Icon
pt: Ícone

en: Fields
pt: Campos

en: No results found.
pt: Nenhum resultado encontrado.

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Show All
pt: Exibir todos
