Font Awesome fields (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Size
ta: அளவு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
