Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Size
ca: Mida

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: Fields
ca: Camps

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Show All
ca: Mostra tot
