Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Size
et: Suurus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: Fields
et: Väljad

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Show All
et: Näita kõiki
