Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Size
gu: માપ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
