Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Size
hi: आकार

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
