Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Size
is: Stærð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Icon
is: Táknmynd

en: Fields
is: Svæði

en: Default value
is: Sjálfgildi
