Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Size
ja: サイズ

en: Default
ja: デフォルト

en: Icon
ja: アイコン

en: Fields
ja: フィールド

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Show All
ja: すべて表示
