Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Size
jv: Ukuran

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Fields
jv: Field

en: Default value
jv: Biji gawan
