Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Size
ru: Размер

en: Default
ru: По умолчанию

en: Icon
ru: Иконка

en: Fields
ru: Поля

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Show All
ru: Показать все
