Font Awesome fields (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Size
be: Памер

en: Default
be: Прадвызначана

en: Fields
be: Палі

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
