Font Awesome fields (8.x-1.8) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Size
bs: Veličina

en: Fields
bs: Polja

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Show All
bs: Prikaži sve
