Font Awesome fields (8.x-1.8) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Size
id: Ukuran

en: Default
id: Bawaan

en: Icon
id: Ikon

en: Fields
id: Bidang isian

en: No results found.
id: Tidak ada hasil

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Show All
id: Tampilkan semua
