Font Awesome fields (8.x-1.8) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Size
ro: Mărime

en: Default
ro: Implicit

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Show All
ro: Arată Toate
