Font Awesome fields (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Size
te: కొలత

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Show All
te: అన్నీ చూపించు
