Font Iconpicker (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: yes
az: bəli

en: no
az: yox

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında
