Font Iconpicker (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: yes
da: ja

en: no
da: nej

en: Custom
da: Tilpasset

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Grey
da: Grå

en: About
da: Om
