Font Iconpicker (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: yes
hi: हां

en: no
hi: नहीं

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में
