Font Iconpicker (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: yes
it: sì

en: Custom
it: Personalizzato

en: Widget settings
it: Impostazioni widget

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: About
it: Informazioni
