Font Iconpicker (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: yes
lv: jā

en: no
lv: nē

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: About
lv: Par
