Font Iconpicker (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: Custom
nl: Aangepast

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: About
nl: Over
