Font Iconpicker (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: yes
el: ναι

en: no
el: όχι

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί
