Font Iconpicker (1.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: yes
fr: oui

en: no
fr: non

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Widget settings
fr: Paramètres du widget

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Grey
fr: Gris

en: About
fr: À propos

en: The file %file does not exist.
fr: Le fichier %file n'existe pas.
