Font Iconpicker (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: yes
gl: si

en: no
gl: non

en: Custom
gl: Personalizado

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: About
gl: Información
