Font Iconpicker (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: yes
he: סוגים

en: no
he: לא

en: Custom
he: מותאם

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות
