Font Iconpicker (1.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: yes
ne: हो

en: no
ne: हैन

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
