Font Iconpicker (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: no
th: ไม่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
