Font Iconpicker (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: yes
tr: evet

en: no
tr: hayır

en: Custom
tr: Özel

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: About
tr: Hakkında
