Font Iconpicker (1.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: Custom
uk: Власний

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Grey
uk: Сірий

en: About
uk: Про модуль

en: Inverted
uk: Інвертовані
