Font Iconpicker (1.0.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: yes
eu: bai

en: no
eu: ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz
