Font Iconpicker (1.0.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: yes
hr: da

en: no
hr: ne

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis
