Font Iconpicker (1.0.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: yes
jv: ya

en: no
jv: ora

en: Custom
jv: Kostum

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
