Font Iconpicker (1.0.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: yes
ku: بەڵێ

en: no
ku: نەخێر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
