Font Iconpicker (1.0.4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: yes
et: jah

en: no
et: ei

en: Custom
et: Kohandatud

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist
