Font Iconpicker (1.0.4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: no
fi: ei

en: Custom
fi: Oma

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: About
fi: Tietoja
