Font Iconpicker (1.0.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: no
km: ទេ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
