Font Iconpicker (1.0.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: Custom
pl: Własne

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: About
pl: O stronie
