Font Iconpicker (1.0.4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: yes
fa: بله

en: no
fa: خیر

en: Custom
fa: سفارشی

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Grey
fa: خاکستری

en: About
fa: درباره
