Font Iconpicker (1.0.5) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: yes
de: Ja

en: no
de: Nein

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Widget settings
de: Steuerelementeinstellungen

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Grey
de: Grau

en: About
de: Über

en: The file %file does not exist.
de: Die Datei %file existiert nicht.

en: Inverted
de: Umgekehrt

en: Class prefix
de: CSS-Klassen-Präfix
