Font Iconpicker (1.0.5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: yes
es: sí

en: Custom
es: Personalizado

en: Widget settings
es: Configuración de Widget

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: About
es: Acerca de
