Font Iconpicker (1.0.5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: yes
hu: igen

en: no
hu: nem

en: Custom
hu: Egyéni

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Grey
hu: Szürke

en: About
hu: Leírás
