Font Iconpicker (1.0.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: yes
ja: はい

en: no
ja: いいえ

en: Custom
ja: カスタム

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: About
ja: アバウト
