Font Iconpicker (1.0.5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
