Font Iconpicker (1.0.5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: yes
ps: هو

en: no
ps: نه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
