Font Iconpicker (1.1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: no
bo: མིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
