Font Iconpicker (1.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: yes
sk: áno

en: no
sk: nie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: About
sk: Informácie o
