Font Iconpicker (1.1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: yes
sq: po

en: no
sq: jo

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
