Font Iconpicker (1.1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: yes
ast: Sí

en: no
ast: non

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
