Font Iconpicker (1.1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

en: Custom
lt: Savitas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie
